OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (39 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Username
ja: ユーザー名

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Language
ja: 言語

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Edit
ja: 編集

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Required
ja: 必須

en: Name
ja: 名前

en: Export
ja: エクスポート

en: Field
ja: フィールド

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Format
ja: フォーマット

en: Picture
ja: 写真

en: User
ja: ユーザー

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Your changes have been saved.
ja: 変更は保存されました。

en: Signature
ja: 署名

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Time zone
ja: タイムゾーン

en: Fields
ja: フィールド

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Revert
ja: 戻す

en: Scope
ja: スコープ

en: Storage
ja: ストレージ

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Add field
ja: フィールドの追加

en: Mapping
ja: マッピング

en: Save and proceed
ja: 保存して進む

en: Signature method
ja: 署名メソッド

en: Resource
ja: リソース

en: Edit field
ja: フィールドの編集

en: Delete field
ja: フィールドの削除
