OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (34 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Required
lv: Obligāts

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Field
lv: Lauks

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Format
lv: Formāts

en: Picture
lv: Attēls

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Signature
lv: Paraksts

en: E-mail address
lv: E-pasta adrese

en: Time zone
lv: Laika josla

en: Fields
lv: Lauki

en: Callback URL
lv: Atzvanes URL

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Add field
lv: Pievienot lauku

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Edit field
lv: Rediģēt lauku

en: Delete field
lv: Dzēst lauku
