OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Required
mr: आवश्यक

en: Name
mr: नाव

en: Export
mr: निर्यात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Format
mr: रचना

en: Picture
mr: चित्र

en: User
mr: सदस्य

en: Signature
mr: हस्ताक्षर

en: E-mail address
mr: ई-मेल पत्ता

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
