OAuth Connector (7.x-1.0-beta2) - en to no translation catalogue (35 entries)

en: Title
no: Tittel

en: Delete
no: Slett

en: Operations
no: Handlinger

en: Username
no: Brukernavn

en: List
no: Liste

en: Cancel
no: Avbryt

en: Description
no: Beskrivelse

en: Language
no: Språk

en: Enable
no: Aktiver

en: Disable
no: Deaktiver

en: Edit
no: Rediger

en: This action cannot be undone.
no: Denne handlinga kan ikke gjøres om.

en: Required
no: Obligatorisk

en: Name
no: Navn

en: Export
no: Eksport

en: Field
no: Felt

en: Save
no: Lagre

en: Add
no: Legg til

en: Picture
no: Bilde

en: User
no: Bruker

en: User ID
no: Bruker-ID

en: Your changes have been saved.
no: Endringene ble lagret.

en: Signature
no: Signatur

en: E-mail address
no: E-postadresse

en: Time zone
no: Tidssone

en: Fields
no: Felt

en: Are you sure you want to delete %name?
no: Er du sikker på at du vil slette %name?

en: Revert
no: Tilbakefør til tidligere versjon

en: Storage
no: Lagring

en: Base URL
no: Base-URL

en: Add field
no: Opprett felt

en: Mapping
no: Kopling

en: Resource
no: Ressurs

en: Edit field
no: Endre felt

en: Delete field
no: Slett felt
