OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عمل ها

en: Username
fa: نام کاربری

en: List
fa: سجل

en: Cancel
fa: لغو

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Edit
fa: تدوین

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Required
fa: اجباری

en: Name
fa: نام

en: Export
fa: استخراج

en: Field
fa: میدان

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: URL
fa: نشانی

en: Picture
fa: تصویر

en: User
fa: کاربر

en: User ID
fa: هویت کاربر

en: Signature
fa: امضا

en: Time zone
fa: ناحیه زمانی

en: Fields
fa: میدانها

en: Revert
fa: بازگشت

en: Add field
fa: افزودن میدان

en: Mapping
fa: نگاشت
