OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Language
ro: Limba

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Required
ro: Necesar

en: Name
ro: Nume

en: Field
ro: Câmp

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Picture
ro: Imagine

en: User
ro: Utilizator

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Signature
ro: Semnătura

en: E-mail address
ro: Adresa de e-mail

en: Time zone
ro: Fusul orar

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Revert
ro: Revenire

en: Storage
ro: Depozitare

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Add field
ro: Adaugă câmp

en: Mapping
ro: Mapare

en: Resource
ro: Resursă

en: Edit field
ro: Modifică câmp

en: Delete field
ro: Şterge câmp
