OAuth Connector (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (44 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Username
ru: Имя пользователя

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Language
ru: Язык

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Required
ru: Обязательно

en: Name
ru: Название

en: Export
ru: Экспортировать

en: Field
ru: Поле

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: Format
ru: Формат

en: Picture
ru: Изображение

en: User
ru: Пользователь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Your changes have been saved.
ru: Ваши изменения были сохранены.

en: Signature
ru: Подпись

en: E-mail address
ru: E-mail адрес

en: Time zone
ru: Часовой пояс

en: Fields
ru: Поля

en: Callback URL
ru: Обратный URL

en: Avatar
ru: Аватар

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Revert
ru: Вернуть

en: Scope
ru: Ограничение

en: Storage
ru: Хранилище

en: Base URL
ru: Базовый URL

en: Add field
ru: Добавить поле

en: Mapping
ru: Соответствия

en: Save and proceed
ru: Сохранить и далее

en: Authentication realm
ru: Область аутентификации

en: Resource
ru: Ресурс

en: Edit field
ru: Изменить поле

en: Delete field
ru: Удалить поле

en: The application has been authorized
ru: Приложение было успешно авторизовано

en: Authorization finished
ru: Авторизация завершена

en: Add provider
ru: Добавить провайдера
