OBiBa Agate (7.x-1.1-alpha1) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Password
af: Wagwoord

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Roles
af: Rolle

en: Please enter your password
af: Sleutel asseblief u wagwoord in

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Reset password
af: Herstel wagwoord

en: Password strength:
af: Wagwoord-sterkte:
