OBiBa Agate (7.x-1.1-alpha1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Password strength:
br: Surentez ar ger-tremen:
