OBiBa Agate (7.x-1.1-alpha1) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: The changes have been saved.
cy: Mae'r newidiadau wedi cael eu cadw.

en: Reset password
cy: Ailosod cyfrinair

en: Password strength:
cy: Cryfder cyfrinair:
