OBiBa Agate (7.x-1.1-alpha1) - en to de translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Password
de: Passwort

en: Settings
de: Einstellungen

en: Save
de: Speichern

en: User
de: Benutzer

en: Page title
de: Seitentitel

en: Roles
de: Rollen

en: The changes have been saved.
de: Die Änderungen wurden gespeichert.

en: Forbidden
de: Verboten

en: User Profile
de: Benutzerprofil

en: Join
de: Beitreten

en: Reset password
de: Passwort zurücksetzen

en: Password strength:
de: Passwortstärke:

en: New password
de: Neues Passwort

en: Application name
de: Anwendungsname

en: Enter your password
de: Geben Sie Ihr Passwort ein

en: User accounts
de: Nutzerkonten

en: Update Password
de: Passwort aktualisieren
