OBiBa Agate (7.x-1.1-alpha1) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: User
lv: Lietotājs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Roles
lv: Lomas

en: Please enter your password
lv: Lūdzu ievadiet savu paroli

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Join
lv: Pievienoties

en: Reset password
lv: Atjaunot paroli

en: Password strength:
lv: Paroles drošums:
