OBiBa Agate (7.x-1.2-rc1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Roles
hi: भूमिका

en: The changes have been saved.
hi: बदलाव कर दियें गयें है।

en: Reset password
hi: कूटशब्द नव निर्माण करें

en: Password strength:
hi: पासवर्ड की मजबूती:
