OBiBa Agate (7.x-1.2-rc1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
sq: Anulo

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Roles
sq: Rolet

en: The changes have been saved.
sq: Ndryshimet u ruajtën.

en: Reset password
sq: Rivendos fjalëkalimin
