OBiBa Agate (7.x-1.2-rc1) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: The changes have been saved.
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลงแล้ว

en: Forbidden
th: ไม่อนุญาต

en: Reset password
th: ตั้งรหัสผ่านใหม่

en: Password strength:
th: ความยากของรหัสผ่าน:
