OBiBa Agate (7.x-1.2-rc1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں
