OBiBa Agate (7.x-1.2-rc2) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Save
am: አስቀምጥ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Password strength:
am: የይለፍ ቃል ጥንካሬ፡
