OBiBa Agate (7.x-1.2-rc2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Edit
ja: 編集

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Roles
ja: 役割

en: The changes have been saved.
ja: 変更内容が保存されました。

en: Forbidden
ja: 禁止された

en: Password confirmation
ja: パスワードの確認

en: Join
ja: 参加

en: Reset password
ja: パスワードのリセット

en: Password strength:
ja: パスワードの強度:

en: Application name
ja: アプリケーション名
