OBiBa Agate (7.x-1.2-rc2) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: User
nn: Brukar

en: Roles
nn: Roller

en: Join
nn: Meld inn

en: Reset password
nn: Tilbakestill passord

en: Password strength:
nn: Passordstyrke:
