OBiBa Agate (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Password
ka: პაროლი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Roles
ka: როლები

en: Password strength:
ka: პაროლის მდგრადობა:
