OBiBa Agate (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Password
mn: Нууц үг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Roles
mn: Үүргүүд
