OBiBa Agate (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Reset password
oc: Reïnicializar lo senhal

en: Password strength:
oc: Seguretat del senhal :

en: New password
oc: Senhal novèl
