OBiBa Agate (7.x-1.3) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Password strength:
ga: Neart an phasfhocail:
