OBiBa Agate (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: User
ps: غړی

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک
