OBiBa Agate (7.x-1.4-rc1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa
