OBiBa Agate (7.x-1.4) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Page title
ht: Tit paj

en: Password strength:
ht: Fòs mo pas:
