OBiBa Agate (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Password
ru: Пароль

en: Settings
ru: Настройки

en: Save
ru: Сохранить

en: User
ru: Пользователь

en: Page title
ru: Заголовок страницы

en: Roles
ru: Роли

en: The changes have been saved.
ru: Изменения сохранены.

en: Forbidden
ru: Запрещено

en: User Profile
ru: Профиль пользователя

en: Join
ru: Присоединиться

en: Reset password
ru: Сброс пароля

en: Password strength:
ru: Сложность пароля:

en: New password
ru: Новый пароль

en: Application name
ru: Название приложения
