OBiBa Agate (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: User
gl: Usuario/a

en: Page title
gl: Título da páxina

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Join
gl: Unirse

en: Reset password
gl: Restablecer o contrasinal

en: Password strength:
gl: Fortaleza do contrasinal:
