OBiBa Agate (7.x-1.5) - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Roles
kk: Рөлдер

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Reset password
kk: Құпиясөзді қалпына келтіру

en: Password strength:
kk: Құпиясөз мықтылығы:
