OBiBa Agate (7.x-1.5) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Roles
lt: Rolės

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Join
lt: Prisijungti

en: Reset password
lt: Atnaujinti slaptažodį

en: Password strength:
lt: Slaptažodžio stiprumas:
