OBiBa Agate (7.x-1.6) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: The changes have been saved.
ca: S'han desat els canvis.

en: Forbidden
ca: No es permet

en: User Profile
ca: Perfil d'usuari

en: Join
ca: Uneix-te a

en: Reset password
ca: Inicialitza contrasenya

en: Password strength:
ca: Complexitat de la contrasenya:
