OBiBa Agate (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: The changes have been saved.
ast: Guardáronse los cambeos.
