OBiBa Agate (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Edit
vi: Sửa

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: User
vi: Người dùng

en: Page title
vi: Tiêu đề trang

en: Roles
vi: Vai trò

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: Join
vi: Tham gia

en: Reset password
vi: Thiết lập lại mật khẩu

en: Password strength:
vi: Độ mạnh của mật khẩu:
