OBiBa Agate (7.x-15.0) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Roles
hr: Uloge

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Reset password
hr: Poništi lozinku

en: Password strength:
hr: Sigurnost lozinke:

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
hr: Oprostite, %name nije prepoznato kao korisničko ime ili adresa e-pošte.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
hr: Daljnje upute poslane su na adresu vaše e-pošte.
