OBiBa Agate (7.x-15.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Cancel
da: Annullér

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: Page title
da: Sidetitel

en: Roles
da: Roller

en: The changes have been saved.
da: Ændringerne er blevet gemt.

en: User Profile
da: Brugerprofil

en: Join
da: Tilmeld

en: Reset password
da: Nulstil adgangskode

en: Password strength:
da: Adgangskodekvalitet:

en: New password
da: Ny adgangskode

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
da: %name findes ikke som brugernavn eller e-mail-adresse.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
da: Yderligere instruktioner er sendt til din e-mail-adresse.

en: Forgot your password?
da: Glemt din adgangskode?
