OBiBa Agate (7.x-2.1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Roles
bs: Uloge

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Password strength:
bs: Jačina lozinke:
