OBiBa Agate (7.x-2.1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Cancel
ro: Anulare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Password
ro: Parolă

en: Settings
ro: Setări

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Roles
ro: Roluri

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: User Profile
ro: Profil Utilizator

en: Reset password
ro: Resetare parolă

en: Password strength:
ro: Tăria parolei:
