OBiBa Agate (7.x-2.1) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
se: Hilggo

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji

en: The changes have been saved.
se: Rievdadusat leat vurkejuvvon.
