OBiBa Agate (7.x-2.2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: المستخدم

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Roles
ar: الأدوار

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Reset password
ar: إعادة ضبط كلمة المرور

en: Password strength:
ar: درحة تعقيد كلمة المرور :
