OBiBa Agate (7.x-2.2) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Roles
hy: Դերեր

en: The changes have been saved.
hy: Փոփոխությունները  պահպանվել են:

en: Password strength:
hy: Գաղտնաբառի հուսալիությունը:
