OBiBa Agate (7.x-2.2) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Forbidden
kn: ನಿರ್ಬಂಧಿತ

en: New password
kn: ಹೊಸ ಗುಪ್ತಪದ
