OBiBa Agate (7.x-2.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
os: Аппар

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс
