OBiBa Agate (7.x-2.2) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Reset password
pa: ਪਾਸਵਰਡ ਮੁੜ-ਸੈਟ

en: Password strength:
pa: ਪਾਸਵਰਡ ਤਾਕਤ:
