OBiBa Agate (7.x-2.2) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Password
sl: Geslo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Roles
sl: Vloge

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Reset password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Password strength:
sl: Moč gesla:
