OBiBa Agate (7.x-2.2) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: User
sr: Корисник

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Roles
sr: Улоге

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: Reset password
sr: Поново подесите лозинку

en: Password strength:
sr: Јачина лозинке:
