OBiBa Agate (7.x-2.2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: User
ta: பயனாளர்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்
