OBiBa Agate (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Password
uk: Пароль

en: Settings
uk: Налаштування

en: Save
uk: Зберегти

en: User
uk: Користувач

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Roles
uk: Ролі

en: Please enter your password
uk: Введіть пароль

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Forbidden
uk: Заборонено

en: User Profile
uk: Профіль користувача

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: Password strength:
uk: Складність пароля:

en: New password
uk: Новий пароль

en: Password Reset
uk: Скинути пароль

en: Application name
uk: Назва програми
