OBiBa Agate (7.x-2.3) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Password
be: Пароль

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: User
be: Карыстальнік

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Roles
be: Ролі

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Reset password
be: Скінуць пароль

en: Password strength:
be: Надзейнасць пароля:
