OBiBa Agate (7.x-2.3) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: Page title
el: Τίτλος σελίδας

en: Roles
el: Ρόλοι

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Reset password
el: Αρχικοποίηση κωδικού πρόσβασης

en: Password strength:
el: Αντοχή συνθηματικού:
