OBiBa Agate (7.x-2.3) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Roles
nl: Rollen

en: Please enter your password
nl: Geef uw wachtwoord op

en: The changes have been saved.
nl: De wijzigingen zijn opgeslagen.

en: Forbidden
nl: Verboden

en: User Profile
nl: Gebruikersprofiel

en: Reset password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Password strength:
nl: Wachtwoordsterkte:

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: Password Reset
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Application name
nl: Naam van de applicatie

en: Enter your password
nl: Vul uw wachtwoord in

en: Application key
nl: Applicatiesleutel
